Televize

Služba Sledovanitv.cz Vám díky vychytaným funkcím umožní oprostit se od televizního „tady a teď”. S naší službou IPTV se nově televizní program přizpůsobí Vám. Sledujte „co chcete, kdy chcete a kde chcete”.

Jak sledovat?

  • Televizi není pootřeba instalovat je pro Vás dostupná na sledovanitv.cz.
  • Při prvním spuštění se bezplatně registrujte, během této registrace Vám bude vytvořen uživatelský účet, pod kterým se ke sledování televize budete přihlašovat.
  • Sledovat televizi prostřednictvím tabletu nebo zařízení s Androidem je možné i v případě, že jste připojeni na Wi-Fi v síti svého poskytovatele internetu nebo v jiné partnerské síti SledovaniTV.cz.
  • Sledování v tabletu nebo zařízení s Androidem je možné dvěma způsoby:
    • pomocí internetového prohlížeče
    • pomocí aplikace, kterou si můžete stáhnout na Google Play nebo AppStoru
  • Aplikace SledovaniTV.cz je také dostupná na smart televizích: LG, Panasonic, Samsung, Android TV, Hisense, Sony a nově také Chromecast

Balíček – Start

48 programů – ZDARMA pro zákazníky poskytovatele Link24 s.r.o.

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice, včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.


Balíček – Basic

32 programů – 349 Kč / měsíc

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní černé kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášt zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.


Balíček – Dětský

6 programů – 65 Kč / měsíc

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.


Balíček – Doku

6 programů – 99 Kč / měsíc

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.


Balíček – Sport

7 programů – 185 Kč / měsíc

Objednejte si Sport, který Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídnou Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z Vašich oblíbených lig.


Balíček – FilmBox

12 programů – 139 Kč / měsíc

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!


Balíček – HBO

3 programy – 225 Kč / měsíc

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.


Balíček – HBO + HBO GO

3 programy – 225 Kč / měsíc

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně. Přístup k videotéce HBO GO odkudkoliv. Kompletní seriály, filmy, dokumenty,…


Balíček – MAXI + HBO GO

54 programů – 649 Kč / měsíc

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

Balíček – Sport vč. O2 – Premier League

8 programů – 490 Kč / měsíc

Tento balíček lze objednat individuálně zde.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Sport.png.

České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice, včetně českých rádií.