Kamerové systémy

Provádíme návrhy a montáže kamerových systémů. Venkovní kamery pro kontrolu a střežení, kamery s nočním viděním, vnitřní kamery, popřípadě skryté kamery pro kontrolu a bezpečnost. Zajišťujeme záznam pomocí počítačové sestavy, nebo samostatného digitálního záznamového zařízení DVR. Systém se může skládat ze statických i otočných kamer a může pracovat ve zcela automatickém režimu nebo být ovládán např. ostrahou objektu.

Záznamová zařízení umožnují umožňuje vzdálený dohled po internetu. Součástí vzdáleného dohledu je také možnost nastavení po internetu. Vzdálený dohled také umožňuje vzdálené přehrávání záznamů uložených na HDD digitálního videorekordéru, nebo vzdálené zálohování záznamů na HDD klientského PC. Vzdálený dohled je možný také pomocí mobilního telefonu s operačním systémem Windows Mobile, Iphone, Symbian, Android nebo BlackBerry. Některá hybridní záznamové zařízení umožnují kombinaci IP a CCTV kamer. CMS - Centrální monitorovací software - software umožňující vzdálený dohled několika kamerových systému na jednom monitoru.

Kamery

CCTV-kamery

Spolehlivé a léty prověřené řešení za nízké pořizovací náklady. Bežné rozlišení.: D1, 960H, HD, Full HD  Jednoduchá instalace a obsluha.

IP-kamery

Vyšší  pořizovací náklady , běžné HD, FULL HD.