IT služby

Outsourcing

Řídíme se individuálními potřebami klienta. Dodáváme a spravujeme síťová řešení. Nabízíme individuální přístup k našim klientům a zároveň respektujeme rozdílné možnosti a odlišné priority každého zákazníka. Jsme schopni dodat ucelený informační systém tedy hardware i software. Případně zařídit propojení poboček na celém světě.

Zákazník výrazně šetří náklady na provoz ve formě mzdových prostředků, které by bylo nutné vydat na stálého administrátora.

 • výstavba infrastruktury
 • dodávka hardware & software
 • servis hardware & software
 • service desk support
 • deskside support
 • hotline, konzultační služby
 • zapůjčení hardware
 • řešení bezpečnosti
 • ekologická likvidace hw


Podnikové aplikace

Informační systémy na míru

Dodávky podnikových informačních systémů na míru. Systémová integrace – to je trvalý a dlouhodobý vztah se zákazníkem.

Soubor služeb a produktů, které jsme schopni poskytovat, je jasně určen a vyvíjí se v souladu s potřebami našich zákazníků a v souladu s trendy. Jako certifikovaný partner společnosti ABRA Software a.s. nabízíme produkty Gx.

ABRA

Pořiďte si systém teď pouze v aktuálně potřebné konfiguraci. V budoucnu ji můžete rozšiřovat přesně podle svých narůstajících potřeb a tím chránit své investice. ABRA je univerzální informační systém pro řízení podnikových procesů. Nabízí využití více než 30 modulů zejména pro oblasti nákupu, výroby, prodeje, řízení vztahu se zákazníky, logistiky, účetnictví a financí, zpracování mezd a personalistiky. Počet současně pracujících uživatelů v systému se může pohybovat od jednotek až po stovky dle potřeby. ABRA využívá nejvyspělejší třívrstvou technologii Client/Server se všemi výhodami, které přináší. Mezi ně patří především stabilita, bezpečnost a otevřenost. Všechny moduly mají jednotné a velmi snadné ovládání. Díky své pružnosti a přizpůsobitelnosti dokáže nabídnout řešení veškerých požadavků kladených na moderní informační systém.

Demoverze systému ke stažení zde
Více o systému naleznete zde

Programování

Hostingové služby

Nabízíme hostingové služby na míru, dle vašich individuálních potřeb.Naše servery jsou provozovány na osvědčeném hardware. Vše je pravidelně zálohováno a nad provozem našich serverů dohlíží zkušený team odborníků.

Co nabízíme

Individuální webhosting – konfigurace dle potřeb zákazníka,vždy individuální řešení at již na platformě Microsoft či Linux.

Serverhosting - nabízíme kvalitní nesdílené připojení do české a mezinárodní páteřní sítě. Stroje jsou umístěny v klimatizovaných prostorách. Provoz je nepřetržitě sledován z dohledového centra naší společnosti.

Terminál hosting

Služba provozovaní vzdáleného pracovního prostředí. Služba umožňuje využívat vzdáleného prostředí Vám bežně známé pracovní plochy. Odkudkoliv na světě máte přístup ke všem potřebným datům a aplikacím.

Výhody služby

 • možnost práce odkudkoliv na světě (nutné mít připojení k internetu)
 • minimální náklady na hardware & software
 • snadný přístup k aplikacím, datům