Elektronické zabezpečovací systémy

Chraňte svůj majetek !

Provádíme návrh a instalaci elektronických zabezpečovacích systémů a požární signalizace. Zajišťujeme zabezpečovací systémy pro bytové jednotky, rodinné domy, kanceláře, provozovny i velké průmyslové objekty. S možností připojení k PCO.

Zabezpečovací systémy Jablotron

Jablotron - creating alarmsJablotron začal v roce 1990, česky řečeno z nuly a s "holýma rukama". Elektronické zabezpečení pro veškeré typy objektů. Provedení systémů může být drátové, bezdrátové či kombinace obou variant. Všechny systémy jsou certifikovány akreditovanými laboratořemi a NBÚ.

Jablotron 100

 Jablotron 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak  pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit  vloupání,  požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

 Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení,  zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým  ovladačem.

 

 

 

 

Jablotron 80

JA-80 je prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

 

O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i penežence.

Více technických informací zde.

Monitoring vozidel

Díky systému sledování vozidel máte svoje vozidla pod nepřetržitým dohledem. Vozidlo je potřeba vybavit sledovací jednotkou, která monitoruje jízdní parametry, jako např. polohu, rychlost, čas, spotřebu, stav paliva a další. Tyto informace jsou pak sítí GSM přenášeny na informační server. Zákazník si tyto informace prohlíží přes Internet kdekoliv na světě.

GSM brány a moduly

GSM moduly a brány používané s ústřednami EZS nebo samostatně

Domácí dveřní telefony a videotelefony

Systémy domácí komunikace, interkom